عکس: مسئولان باشگاه پرسپولیس در رئال مادرید


نماگویا – حمیدرضا امیدوار است ارتباط شکل گرفته بین پرسپولیس و سرمنشاء پیشرفت‌های بزرگی برای باشگاه ایرانی شود. رییس باشگاه پرسپولیس در گفت‌وگو با ایسنا، درباره نشست دیروز مسئولان این باشگاه با مدیران اظهار کرد: باشگاه رئال در بالاترین سطح خود از ما استقبال کرد. در جلسه‌ای که روز گذشته داشتیم در تمام محورهای گفت‌وگو به نتیجه رسیدیم و همه اهدافی را که از مذاکره با رئال در نظر داشتیم، به دست آوردیم. به زودی همه این موارد را در قالب یک تفاهم‌نامه می‌آوریم و به امضای دو طرف می‌رسانیم.

او با اشاره به برخورد گرم پرس گفت: تقریبا نیم ساعتی با او صحبت کردیم و پرس به مدیرعاملش، سانچس دستور داد که با باشگاه پرسپولیس نهایت همکاری صورت گیرد.

با اشاره به سفر جمعی از مدیران به ایران در آینده‌ای نزدیک گفت: قرار شد مستشاران فنی و اقتصادی باشگاه رئال بزودی به ایران بیایند و درباره مسائل مختلف بویژه بحث آکادمی و تیم‌های پایه به پرسپولیس مشاوره بدهند. ما همکاری در این بخش را به صورت یک پروتکل به آن‌ها اعلام می‌کنیم و آن‌ها هم نظرات خود را به ما خواهند گفت.

رییس پرسپولیس با اشاره به اینکه فردی ایرانی به اسم جهانشاهی این ملاقات را ترتیب داده بود، گفت: پرسپولیس تیم بزرگی است و بزرگی این باشگاه به واسطه هواداران پرشمارش در سراسر جهان غیر قابل انکار است که این نکته برای رئالی‌ها تحسین‌برانگیز بود. ما توانستیم به خاطر دوستی نزدیکی که جهانشاهی با پرس دارد، با رئال ارتباط برقرار کنیم و امیدواریم این آشنایی و همکاری بتواند سرمنشاء پیشرفت‌های بزرگی برای پرسپولیس باشد.

در پاسخ به این سوال که با چه مبلغی حاضر شده به ایران بیاید، گفت: از نظر ما توافقات مهم انجام شده است. اسپانسرها همه کارها را به عهده می‌گیرند و مسائل مختلف تبلیغاتی را انجام می‌دهند. برای بازی‌های مهم خود ۱۵-۱۶ میلیون یورو پول می‌گیرد و برای سفر به امارات هم ۶ میلیون یورو پول خواهد گرفت، با این حال به ما گفتند که در بخش اسپانسرینگ به ما کمک می‌کنند. طبق توافق دو باشگاه ایرانی و اسپانیایی، رئال‌مادرید تابستان آینده برای برگزاری بازی دوستانه با پرسپولیس به تهران سفر می‌کند.

162763_601

162764_373

162768_303

162772_203

برای مشاهده تصویر در اندازه واقعی روی عکس کلیک کنید

منبع: فرارو

(Visited 16 times, 1 visits today)

مطالب مرتبط:
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.