تصاویری جالب از مسابقه زیبایی اندام در شهرستان کنگان


نماگویانماگویا با سر زدن به اخبار و مسابقه زیبایی اندام این شهرستان کمی شما را با حال و هوای ورزش در شهرستان ها در جریان می گذارد. ( گیری) با حضور علاقه مندان به این سبک از رشته و با حضور ورزشکارانی از سراسر شهرستان برگزار شد و پس از رقابتی جذاب و دیدنی در برخی وزن ها، قهرمان قهرمانان و نفرات برتر معرفی شدند. رئیس هیات و در گفتگو با ثلاث اظهار داشت: این دوره از مسابقات گیری با حضور علاقمندان زیادی برگزار شد و این نشان از پرطرفدار بودن رشته در میان جوانان است. باشگاه های مملو علاقه مندان به این رشته، نشان از این گفته است.

salasnews-IMG_1031-01

صادق محمدی گفت: در حال حاضر در کنگان ۴ باشگاه ، سیراف ۲ باشگاه بنک ۱ باشگاه و شیرینو نیز ۱ باشگاه فعال است و مشغول پرورش استعداد های این رشته اند. وی افزود: در این رشته حدوداً ۲ هزار ورزشکار در سطح شهرستان فعال اند و جا دارد مسئولین نگاه مهربانانه تری نسبت به این ورزش داشته باشند.

وی گفت: در سال جاری برنامه های متنوعی در سطح شهر توسط هیئت برگزار شد که میتوان به برگزاری مسابقه قوی ترین مردان استان و شهرستان، مسابقات پرس سینه و گیری اشاره کرد. وی اظهار داشت: امسال نیز به مناسبت دهه فجر رقابت های گیری در بهمن ماه برگزار خواهد شد. هادی غلامی مسئول برگزاری این رقابت در حاشیه این مسابقه نیز به خبرنگار ثلاث گفت: این رقابت با هدف گسترش این رشته جذاب و تقویت پایه های و استعدادیابی و نیز تشکیل تیم منتخب برای حضور در مسابقات رده های بالاتر برگزار شد.


وی گفت: در این خصوص باید تقدیر ویژه ای از رئیس هیئت و آقای صادق محمدی و نیز رئیس اداره ورزش و جوانان داشته باشم که الحق و الانصاف رئیس هیئت در برگزاری این مسابقه تمام توان خود را صرف کردند. وی افزود: در عین حالی که از رشته های پرطرفدار در شهرستان است، اما متاسفانه نگاه مسئولین شهرستان به این رشته نگاه خوب و مثبتی نیست و کسی از ما حمایت نمی کند.

salasnews-IMG_1037-02

salasnews-IMG_1059-03

salasnews-IMG_1076-04

salasnews-IMG_1084-05

salasnews-IMG_1110-06

salasnews-IMG_1160-07

salasnews-IMG_1165-08

salasnews-IMG_1174-09

salasnews-IMG_1202-12

salasnews-IMG_1212-15

salasnews-IMG_1257-19

salasnews-IMG_1333-23

برای مشاهده تصویر در اندازه واقعی روی عکس کلیک کنید

منبع: ثلاث

(Visited 39 times, 1 visits today)

مطالب مرتبط:
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.