× بستن تبلیغات

تصاویری جالب از مسابقه زیبایی اندام در شهرستان کنگان

نماگویانماگویا با سر زدن به اخبار شهرستان کنگان و مسابقه زیبایی اندام این شهرستان کمی شما را با حال و هوای ورزش در شهرستان ها در جریان می گذارد. مسابقه زیبایی اندام (فیگور گیری) با حضور علاقه مندان به این سبک از رشته بدنسازی و پرورش اندام با حضور ورزشکارانی از سراسر شهرستان برگزار شد و پس از رقابتی جذاب و دیدنی در برخی وزن ها، قهرمان قهرمانان و نفرات برتر معرفی شدند. رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام شهرستان کنگان در گفتگو با ثلاث اظهار داشت: این دوره از مسابقات فیگور گیری با حضور علاقمندان زیادی برگزار شد و این نشان از پرطرفدار بودن رشته بدنسازی در میان جوانان شهرستان کنگان است. باشگاه های مملو علاقه مندان به این رشته، نشان از این گفته است.

salasnews-IMG_1031-01

صادق محمدی گفت: در حال حاضر در کنگان ۴ باشگاه بدنسازی، سیراف ۲ باشگاه بدنسازی بنک ۱ باشگاه و شیرینو نیز ۱ باشگاه فعال است و مشغول پرورش استعداد های این رشته اند. وی افزود: در این رشته حدوداً ۲ هزار ورزشکار در سطح شهرستان فعال اند و جا دارد مسئولین نگاه مهربانانه تری نسبت به این ورزش داشته باشند.

وی گفت: در سال جاری برنامه های متنوعی در سطح شهر توسط هیئت برگزار شد که میتوان به برگزاری مسابقه قوی ترین مردان استان و شهرستان، مسابقات پرس سینه و فیگور گیری اشاره کرد. وی اظهار داشت: امسال نیز به مناسبت دهه فجر رقابت های فیگور گیری در بهمن ماه برگزار خواهد شد. هادی غلامی مسئول برگزاری این رقابت در حاشیه این مسابقه نیز به خبرنگار ثلاث گفت: این رقابت با هدف گسترش این رشته جذاب و تقویت پایه های بدنسازی و استعدادیابی و نیز تشکیل تیم منتخب برای حضور در مسابقات رده های بالاتر برگزار شد.

وی گفت: در این خصوص باید تقدیر ویژه ای از رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام آقای صادق محمدی و نیز رئیس اداره ورزش و جوانان داشته باشم که الحق و الانصاف رئیس هیئت در برگزاری این مسابقه تمام توان خود را صرف کردند. وی افزود: در عین حالی که بدنسازی از رشته های پرطرفدار در شهرستان است، اما متاسفانه نگاه مسئولین شهرستان به این رشته نگاه خوب و مثبتی نیست و کسی از ما حمایت نمی کند.

salasnews-IMG_1037-02

salasnews-IMG_1059-03

salasnews-IMG_1076-04

salasnews-IMG_1084-05

salasnews-IMG_1110-06

salasnews-IMG_1160-07

salasnews-IMG_1165-08

salasnews-IMG_1174-09

salasnews-IMG_1202-12

salasnews-IMG_1212-15

salasnews-IMG_1257-19

salasnews-IMG_1333-23

برای مشاهده تصویر در اندازه واقعی روی عکس کلیک کنید

منبع: ثلاث

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.