تصاویراعدام جاسوسان اسرائیل در ملاء عام


مقاومت اسلامی فلسطین ۷ جاسوس دیگر رژیم صهیونیستی را کرد تا تعداد جاسوسانی که از صبح روز جمعه در شده‌اند به ۱۸ تن برسد.

این نخستین علنی در منطقه از دهه ۹۰ میلادی تاکنون است؛ این علنی به هنگام خروج نمازگزاران از مسجد العمری در میدان فلسطین یکی از شلوغ ترین میادین شهر انجام شد.

مقامات امنیتی در حماس گفتند که ۱۱ نفر دیگر هم علاوه بر این افراد به اتهام جاسوسی برای اسرائیل، در یکی از مراکز پلیس در نزدیکی شهر ، تیرباران شدند.

در یکی از تابلوهای نصب شده در محل علنی افراد متهم به جاسوسی نوشته شده بود: “این افراد اطلاعاتی از تونل ها، تسلیحات، خانه مقامات حماس و مراکز موشک ها در منطقه را به اسرائیل داده بودند. اسرائیل این مراکز را بمباران کرد و توانست بسیاری از نیروهای حماس را به شهادت برساند. برهمین اساس حکم انقلابی این افراد صادر و اجرا می شود.”

این در حالی است که گردان‌های القسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی حماس از به شهادت رسیدن ۳ تن از فرماندهان خود در حملات هوایی اسرائیل به منزل آنان در تل السلطان خبر داد.

این ۳ فرمانده برجسته حماس محمد ابوشماله، محمد برهوم و رائد العطار نام داشتند که در حملات هوایی رژیم صهیونیستی در شرق رفح به شهادت رسیدند.

العطار در عملیات ربودن گلعاد شالیت در سال ۲۰۰۶ مشارکت داشت و اسرائیل پیش از این در جریان حمله به تلاش کرده بود که العطار را به شهادت برساند.

150601_437

150602_181

150603_331

150604_297

150607_827

اعدام 18 جاسوس در غزه + فیلم

(Visited 5 times, 1 visits today)

مطالب مرتبط:
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.