والپیپر گرافیکی به سبک گوتیک: دختری روی ابرها

نماگویاعکس پس زمینه ( والپیپر ) گرافیکی با موضوع گوتیک (Gothic) که دختری را خوابیده روی ابرها در آسمان نشان می دهد و در حال نظاره یک بطری نوشیدنی روی ابر دیگری است. این والپیپر سه بعدی (۳D) طراحی شده است. عکس پس زمینه زیر با کیفیت تصویر اچ دی (HD) و وضوح تصویر (رزولوشن) ۱۰۸۰*۱۹۲۰ پیکسل می باشد. حجم این والپیپر برای دانلود از نماگویا ۱۵۸ کیلوبایت است. این عکس پس زمینه مناسب برای تصویر بک گراند صفحه دسکتاپ پی سی، تبلت و لپ تاپ های صفحه عریض می باشد.

on-the-cloud-fantasy-gothic-cloud-1080x1920

برای مشاهده عکس پس زمینه ( والپیپر ) در اندازه واقعی روی عکس کلیک کنید

با امید به اینکه از تماشا و دانلود عکسهای پس زمینه نماگویا لذت برده باشید، می توانید برای مشاهده سایر عکس های پس زمینه و تصاویر والپیپر به بخش ” عکسهای پس زمینه” نماگویا مراجعه نمایید.

والپیپر یا همان کاغذ دیواری (Wallpaper) و نیز عکس پس زمینه (Backbround image)؛ تصاویر و عکسهایی با وضوح تصویر (رزولوشن) مختلف هستند که به عنوان عکس زمینه صفحه نمایشگرها همچون صفحه دسکتاپ پی سی (PC desktop)، لپ تاپ، تبلت، موبایل های آیفون و … مورد استفاده قرار می گیرند. مناسب ترین عکس پس زمینه یا والپیپر برای استفاده به عنوان تصویر بک گراند، تصویری است که رزولوشن یا وضوح تصویر آن با رزولوشن صفحه نمایش شما یکسان و منطبق باشد. به عنوان مثال اگر قصد دارید عکسی را در تلویزیون های فول اچ دی (Full HD) مشاهده نمایید به دلیل اینکه رزولوشن صفحه نمایشگر های فول اچ دی ۱۰۸۰*۱۹۲۰ پیکسل می باشند، اگر تصویری را با همین رزولوشن در تلویزیون به نمایش بگذارید هیچ نوار سیاه و جای خالی را در صفحه نخواهید دید و عکس تمام صفحه نمایشگر را پوشش می دهد بدون آنکه در عرض یا طول عکس و حتی کیفیت تصویر تغییری رخ دهد.

مفهوم گوتیک در ادبیات:

ادبیات گوتیک (گاهی اوقات وحشت گوتیک نیز نامیده میشود) ژانری از ادبیات است که از ترکیب وحشت و مضامین عاشقانه به وجود آمده است.به طور کلی باور بر این است که یک نویسنده انگلیسی به نام هوراس والپول اولین بار در سال ۱۷۶۴ با رمان قلعه اوترانتو این سبک را معرفی کرده است. موضوعات به کار رفته در این سبک بر اساس وحشت، عاشقانه و ملودرام دسته بندی میشوند.ادبیات گوتیک رابطه بسیار نزدیکی با معماری گوتیک دارد.

اولین گوتیک عاشقانه

در این ژانر ادبی توصیف ساختمان‌های بلند به سبک گوتیک، قلعه ها، صومعه‌ها و بناهای قدیمی و مخروبه نقش زیادی دارد. این شیفتگی باعث شده است که نوعی از معماری، هنر، شعر (مانند شاعران قبرستان) و حتی سبک باغبانی از موج اول رمان نویسی گوتیک الهام بگیرد.به عنوان مثال هوراس والپول که رمان قلعه اوترانتو وی را اولین رمان عاشقانه گوتیک میدانند خانه خود (Strawberry Hill) را به سبک معماری گوتیک قرون وسطی ایجاد کرد.

توضیحات گوتیک از: ویکی پدیا؛ تدوین و بازنشر:

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.