چگونه از یک رابطه جنسی سالم لذت ببریم (+۱۸)


نماگویا – روابط جنسی ناسالم شاید در ابتدا جذاب باشد اما قطعاً در طولانی مدت و یا حتی در کوتاه مدت مضر و تهدید کننده سلامتی جسمی و روانی خواهد بود. خانم ها برخلاف آقایون می توانند از چند ارگاسم در یک جلسه رابطه جنسی لذت ببرند. از طرف دیگر، آقایون می توانند بعد از رسیدن به اوج لذت جنسی خود، خیلی راحت به خواب بروند. و این اتمام شب برای هر دو طرف است درحالیکه زن هنوز میل به ادامه کار دارد. چرا اینقدر تفاوت؟

مقصر دوره بی پاسخی است. این زمان استراحت بعد از است که از نظر فیزیولوژیکی برای مرد غیرممکن است که بتواند چندین دیگر داشته باشد. در طول این دوره، آلت به شدت حساس شده و تحریک بیشتر آن دردناک خواهد بود.

coppiab_1

هدف از این دوره این است: بازگرداندن ذخیره خون و مایعات دفعی آلت تناسلی شما. هر چه سنتان کمتر باشد، این مدت زمان کوتاهتر خواهد بود، از ۱۰ دقیقه در نوجوانان تا چند روز برای افراد پیرتر. در همه موارد، این یک رکود موقتی است نه ناتوانی. از طرف دیگر، خانم شما بلافاصله بعد از نیاز به این دوره بی پاسخی ندارد. در بسیاری از موارد، آنها می توانند با تحریک بیشتر به چندین دیگر هم برسند. اما آیا شما هم می توانید در طول یک شبلذتتان را چندبرابر کنید؟ غیرممکن نیست اما اول باید طرزفکرتان را تغییر دهید و نکات زیر را دنبال کنید.

را از انزال متمایز کنید

داشتن چند برای مردان به معنی اینکه یاد بگیرید طی یک جلسه چند انزال داشته باشید نیست. انزال و در مردان دو تجربه فیزیولوژیکی و روانی جدا هستند. وقتی مردها یاد بگیرند این دو را از هم جدا کنند، می توانند بیاموزند که چطور برای هر انزال چند داشته باشند.

نزدیکترین چیز برای های چندگانه این است که یاد بگیرید چطور بدون انزال چند پشت سر هم را تجربه کنید. حدود ۸۰ درصد از مردان می توانند با سه ماه تمرین این کار را انجام دهند. اما نباید خیلی نگران نتیجه نهایی باشید. رابطه جنسی و نباید با این دید که چقدر انزال داشته اید یا چند مرتبه در یک جلسه می توانید انزال داشته باشید، ارزیابی شود. قرار نیست در رابطه جنسی چیزی را به کسی ثابت کنید. همان چیزی مهم است که بهترین احساس را به شما بدهد.

به خودتان استرس وارد نکنید

یک باور اشتباه این است که های چندگانه باید پشت سرهم باشد. چندگانه زمانی صورت می گیرد که فردی بیشتر از یک در یک جلسه رابطه جنسی داشته باشد—با احتساب زمان های استراحت، یا طی روند همان فعالیت جنسی بیش از یک داشته باشند. پس به خودتان استرس وارد نکنید که در همان جلسه رابطه جنسی به چند اوج لذت برسید. اضطراب مخرب ترین چیز در عملکرد جنسی است. هرچه بیشتر نسبت به ترس و اضطراب داشته باشید، شما زودتر فرا می رسد. باید با متمرکز شدن روی واکنش همسرتان به حرکات خود، حواستان را پرت کنید.

به تاخیر انداختن انزال

همچنین می توانید با به تاخیر انداختن انزالتان، بر های خود چیره شوید. برای تقویت کنترل انزالی خود، تمرین کرانچ لگن را تمرین کنید که توسط دکتر آرنولد کگل (Arnold Kegel) طراحی شده است. این تمرین بر روی عضله انزال—همان عضله ای که برای نگه داشتن جریان ادرار از آن استفاده می کنید—تمرکز دارد. دکتر کگل این تمرین را اینطور تعریف می کند، “فشار دهید، برای چند لحظه نگه دارید، بعد آن عضلات را ریلکس کنید. این تمرین را در سه ست ۲۰ تکراری انجام دهید. خیلی زود متوجه توانایی خود در کنترل آن عضلات و به تاخیر انداختن ارگاسمتان تا زمانیکه خودتان بخواهید می شوید.

دوره پس از در یک فرد متوسط ۳۰ ساله حدود نیم ساعت است. وقتی در حال انتظار هستید، چند حقه جدید امتحان کنید. همه چیز به تنوعی که به کار می گیرید بستگی دارد. هر چیزی اگر زیاد استفاده شود خسته کننده خواهد شد، حتی اگر خیلی خوب باشد.

زنان به طور متوسط می توانند بدون داشتن دوره استراحت یا بی پاسخی به چندین دست پیدا کنند. اما بدون تحریک آنها به سطح پایه انگیختگی می رسند. انقباضات متوقف می شود، رحم پایین می آید و کلیتوریس (چوچوله) به زیر صدف خود برمی گردد. ضربان قلب و تنفس کند شده و گردش خون به حالت طبیعی برمی گردد. کلیتوریس هم نسبت به تحریک بسیار حساس می شود اما سایر قسمت های بدن توجه می طلبند.

چطور های زنانه را به حداکثر برسانیم

رابطه جنسی فقط برای تولید مثل نیست. سکس باید تجربه ای لذت بخش برای هر دو طرف باشد و پیوند بین زوج ها را تقویت کند. رابطه جنسی عملی بسیار صمیمی و نزدیک بین دو نفر است و نیاز به تجربه و رابطه دادن و گرفتن بین شما و همسرتان دارد تا هر دو بتوانید از آن لذت ببرید. با این وجود، واقعیت این است که اکثر افراد واقعاً از آن لذت نمی برند. تحقیقات و مطالعات نشان می دهد که اکثر زنان در روابط جنسی ندرتاً به می رسند و این امکان وجود دارد که وقتی ندرتاً به اوج لذت جنسی برسید، احتمالاً نمی دانید که چطور باید هایتان را به حداکثر برسانید.

در زیر به چند نکته ساده برای کمک به تقویت های زنانه و لذت بردن از سکس تا حد امکان اشاره می کنیم.

نیاز به پیش نوازی

برای تقویت هایتان، باید ریلکس کرده و فقط از لحظات صمیمانه بین خود و همسرتان لذت ببرید. نباید خیلی جدی روی رسیدن به تمرکز کنید. اگر ذهنتان خیلی درگیر افکار و نگرانی های اینچنینی باشد، احتمال رسیدن به اوج لذت جنسی کاهش می یابد. درعوض باید روی بدن همسرتان تمرکز کنید و اینکه چطور با شما پیوند می خورد و به شما واکنش می دهد. به این ترتیب، می توانید بیشتر روی حرکات و حس های بدنتان تمرکز کنید. ذات و ماهیت اصلی رابطه جنسی حس کردن، واکنش دادن و لذت بردن است.

در اوج لحظات، شما و همسرتان حتی بدون پیش نوازی به سراغ رابطه جنسی می روید. گاهی اوقات هیجان رابطه آنقدر قوی است که به یک سکس سریع ختم می شود و درنتیجه زمان پیش نوازی کاهش می یابد. پیش نوازی نقش مهمی در رسیدن به دارد زیرا می تواند شما را به اوج لذتی جاودان برساند. پیش نوازی شامل در آغوش گرفتن ، نوازش کردن و بوسیدن می شود. در این لحظات، ضربان قلب شما افزایش یافته، دستگاه تناسلیتان متورم شده، تندتر نفس می کشید و ترشحات زیادی خواهید داشت. برای اینکه بتوانید ارگاسمی عالی داشته باشید، پیش نوازی در رابطه جنسی نباید فراموش شود.

بیان تخیلات جنسی

علاوه براین، داشتن تحیلات جنسی راهی عالی برای به حداکثر رساندن است. این یک واقعیت اثبات شده است که برای هر فردی داشتن افکار و تخیلات جنسی خصوصی در روابط جنسی خود با همسرشان، کاملاً طبیعی است. جدا از داشتن تخیلات قوی جنسی، می توانید صحنه هایی را با همسرتان نقش بازی کنید. به این ترتیب، نه تنها تخیلاتتان را به واقعیت تبدیل می کنید، بلکه از رسیدن به اوج لذت جنسی هم لذت خواهید برد.

حرف زدن با همسرتان حین رابطه جنسی نیز یکی از جنبه های مهم در تقویت ارگاسمتان است. وقتی خواسته ها و نیازهای جنسی خود را با همسرتان مطرح می کنید، برای شما و همسرتان رسیدن به اوج لذت آسان تر خواهد شد. حرف زدن درمورد چیزهایی که هر دوی شما در رابطه جنسی می خواهید، پیوند جنسی بین شما را هیجان انگیز تر و قوی تر خواهد کرد. معمولاً این زنان هستند که مکالمه را شروع می کنند. بهتر است اینگونه مسائل را با زبانی نرم و لطیف و غیرمستقیم با همسرتان بیان کنید.

closeup-of-a-young-couple-in-love

سلامت خوب، لذت بیشتر

سرحال بودن و داشتن انرژی جنسی مثبت می تواند به ایجاد یک رابطه جنسی ارضاکننده و عالی بین شما و همسرتان کمک کند. ازآنجاکه سالم بودن کمک می کند بهتر بتوانید در فعالیت های جنسی شرکت داشته باشید، خیلی مهم است که بدنتان را همیشه قوی و متناسب نگه دارید. برای داشتن فیزیکی سالم، می توانید از مکمل های غذایی که برای بالا بردن سطح انرژی بدن هستند استفاده کنید. به طورکلی، رسیدن به ماکسیمم آنقدرها که همه فکر می کنند سخت نیست. آنچه مهم تر است این است که از طبیعی ترین و ساده ترین راه های برای کشف جنسیت خودتان استفاده کنید زیرا در به دست آوردن یک رابطه جنسی هیجان انگیز و ارضاکننده به شما کمک می کند. فقط لذت ببرید، تفریح کنید، و هیچوقت از درمیان گذاشتن آنچه به شما لذت می دهد با همسرتان خجالت نکشید. به خاطر داشته باشید که سکس باید مفرح باشد. نگرانی هایتان را دور بریزید و برای ایجاد پیوندی عمیق بین خودتان و همسرتان زمان بگذارید.

پایین بودن میل جنسی در زنان

پایین بودن میل جنسی یکی از موانع بر سر راه زنان برای دست یافتن به است. تقویت کننده های مختلفی برای میل جنسی خانم ها وجود دارد که این روزها بسیار محبوب شده اند زیرا تعداد زیادی از زنان آنها را خریداری می کنند. این تقویت کننده های طبیعی ترکیبی از مواد گیاهی و ارگانیک هستند که به بالا بردن گردش خون در اندام جنسی، افزایش تحریک جنسی، تقویت واکنس و سرعت انگیختگی و غلبه بر خشکی واژن کمک می کنند.

به نقل از: بهترین

(Visited 85 times, 1 visits today)

مطالب مرتبط:
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.