× بستن تبلیغات

آخرین تصاویر از فشن و لباس های لیلا حاتمی در جشنواره کن

نماگویا – مد و فشن لیلا حاتمی در جشنواره کن خود جای بحث پیدا کرده است. البته قطعاً انتخاب تنوع و مد برای این بازیگر زن مسلمان کشورمان نسبت به سایر زنان حاضر در این جشنواره سخت تر خواهد بود. جشنواره فیلم کن، یکی از مهمترین جشنواره های سینمایی دنیاست و در ایران نیز طرفداران بسیاری دارد. امسال علاوه بر شوق همیشگی سینما دوستان به کشف فیلم های جدید، حضور لیلا حاتمی، در میان اعضای هیات داوران این فستیوال نیز، توجه بسیاری از ایرانیان را به خود جلب کرده است. به گزارش آخرین نیوز، به همین مناسبت، سرویس مد کافه سینما، نگاهی اجمالی به حضور این بانوی ایرانی در روز اول جشنواره می اندازد و تصاویری از او را با پوشش های متفاوت، برای شما به نمایش می گذارد. شما هم می توانید در بخش کامنت ها، نظر خود را اعلام کرده و پوشش محبوبتان را انتخاب نمایید.

FRANCE-ENTERTAINMENT-CANNES-FILM-FESTIVAL-2014

FRANCE-ENTERTAINMENT-CANNES-FILM-FESTIVAL-2014

این ها اولین تصاویری است که از لیلا حاتمی در کن، منتشر شده است. به نظر می رسد یکبار دیگر حاتمی به دنبال گزینه ای بی خطر رفته: یک لباس سیاه گشاد که با افزودن رنگ های موجود در کیف و شال به آن، سعی کرده لباسش را از سادگی و یکنواختی نجات دهد. به نظر شما موفق شده؟ ما که این طور فکر نمی کنیم.

cane-111008-CAFFECINEMA

cane-111009-CAFFECINEMA

پوشش محبوب سرویس مد، این پیراهن خاکستری و ترکیبش با اورکتی ساده است. هارمونی فوق العاده اجزای لباس، سادگی اورکت و طرح ملیح پیراهن، یک ست لباس شیک و برازنده برای بانوی داور جشنواره کن، به وجود آورده است. به نظر ما، لیلا حاتمی در این عکس ها، جزء زیباترین و شیک پوش ترین خانم های حاضر در تصویر است.

cane-111010-CAFFECINEMA

و اما پوشش لیلا حاتمی،بر روی سن فستیوال فیلم کن: درست است که امسال سال بلوز و دامن است و رنگ های طلایی و نقره ای به مانند همیشه، انتخابی مناسبی برای خلق لحظاتی طلایی در فستیوال های مهم دنیاست، اما به نظر ما، اگر دامن این پوشش، طرحی راسته داشت و یا به کل پیراهنی با دوخت راسته و ساده بود، شیک تر جلوه می کرد.

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.