عکس پس زمینه (والپیپر) خواننده و نوازنده زن مطرح آمریکایی “دمی لواتو”

نماگویاعکس پس زمینه (والپیپر) زیر از خواننده، نوازنده و بازیگر مطرح آمریکایی است. حجم این تصویر پس زمینه برای دانلود از نماگویا ۲۹۸ کیلوبایت می باشد.


demi-lovato-51446-hd-wallpapers-background

برای مشاهده تصویر در اندازه واقعی بر روی عکس کلیک کنید

ویکی پدیا بیوگرافی این بانوی مشهور را اینگونه ارائه داده است: دمتریا دوان “دمی لواتو” (Demetria Devonne Demi Lovato)‏ (متولد ۲۹ اوت ۱۹۹۲) بازیگر، خواننده،نوازندهی آمریکایی می‌باشد. اولین نقش او، آنجلا، در سریال بارنی و دوستان بود. بعد از آن بخاطر بازی به عنوان نقش اول فیلم کمپ راک (محصول شبکهٔ دیزنی) معروف شد. سپس با بازی در سریال سانی با یک شانس در نقش سانی مونرو و فیلم برنامهٔ حفاظت از پرنسس در سال ۲۰۰۹ بر شهرتش افزوده شد. او همچنین در کارهای بشر دوستانه و فعالیت‌های خیریهٔ زیادی شرکت کرده‌است.

به عنوان یک هنرمند تکخوان، لواتو اولین آلبوم خودرا با نام «فراموش نکن» در ۲۳ سپتامبر ۲۰۰۸ عرضه نمود. آلبوم در بیلبورد ۲۰۰ توانست رتبه ۲ را از آن خود کند و در اولین هفته بیش از ۸۹،۰۰۰ کپی به فروش برساند. این آلبوم در آمریکا بیش از ۵۰۰،۰۰۰ کپی به فروش رسانید. لواتو در یک مصاحبه اعلام کرد که این آلبوم فقط در ۱۰ روز ضبط شده بود. او دومین آلبوم خویش را با نام «دوباره اینجا رسیدیم» را در ۲۱ ژوئیه ۲۰۰۹ عرضه کرد. این آلبوم در بیلبورد ۲۰۰ توانست رتبه اول را بگیرد و بیش از ۱۰۸،۰۰۰ کپی در اولین هفته به فروش برسد. سومین آلبوم او با نام شکسته نشده در ۲۰ سپتامبر ۲۰۱۱ عرضه شد و توانست رتبهٔ چهارم را در بیلبورد ۲۰۰ آمریکا بدست بیاورد. چهارمین آلبومش با نام «دمی» ۱۴ می ۲۰۱۳ عرضه خواهد شد. اولین تک آهنگ این آلبوم، آهنگ پرفروش حملهٔ قلبی است.در پاییز ۲۰۱۲ لواتو به عنوان داور فصل دوم از برنامهٔ آمریکایی اکس فاکتور شرکت می‌کند.

منبع: ویکی پدیا

عکس از: Cartelthemes

مطالب مرتبط
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.